Aktualności

Aktualności

SPRZEDAŻ KLUBOWEJ ODZIEŻY

 
 
Szanowni Państwo, kochani,
miesiąc temu zamówiliśmy oraz opłaciliśmy próbki odzieży z nadrukiem lecz do dziś nie otrzymaliśmy asortymentu dlatego nie mamy już niestety czasu zwlekać.
 
 
Jak tylko otrzymamy próbny asortyment odzież postaram się jak najszybciej Państwu przywieźć, aby móc dotknąć i zobaczyć jak wizualnie będzie wyglądała nasz odzież, ale cierpliwie czekamy.
Niemniej jednak już dziś ruszamy z zamówieniami odzieży dlatego serdecznie zapraszam oraz polecam wszystkim chętnym, a wzory wraz z rozmiarówkami są na zdjęciach. ?
 
 
Jak zamawiamy ?
 
1. Każdy z Państwa u swojego instruktora, który przyjmie zamówienie na formularzu.
 
2. Bardzo prosimy o opłacenie zamówionego asortymentu przelewem na konto UKS - https://efya.pl/index.php/oplaty lub gotówką u naszych instruktorów. W chwili składania zamówienia w firmie produkcyjnej musimy "z góry" zapłacić za całe zamówienie dlatego potrzebujemy wpłaty najszybciej jak się tylko da.
 
3. Termin składania zamówień upływa 20 maja 2024 roku i jest tym razem nieprzekraczalny ponieważ zależy nam na czasie, abyście otrzymali zamówiony asortyment przed egzaminami dla dzieci w czerwcu br. ?
 
4. W razie pytań piszcie bardzo proszę do nas lub zapytajcie instruktorów. ?
 
 
Szanowni Państwo, jest drogo. Bardzo mi przykro, ale takie są aktualne realia i powiem szczerze, że "tanio już było".
Myślę, że obecnie pomimo tych cen, które wzrosły drastycznie produkcja wyjdzie nas taniej niż robilibyśmy to jesienią kiedy zostaną uwolnione ceny energii dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszam i polecam. 

 

4k.jpg3k.jpg1k.jpg2k.jpg

×

Log in