Aktualności

Aktualności

Zaproszenie na sezon 2022/2023

Szanowni Państwo,

Okres wakacji zbliża się do końca w związku z czym po raz kolejny chciałbym w imieniu własnym jak i całej naszej kadry instruktorskiej serdecznie zaprosić na zajęcia wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie mają nas dosyć lub których jeszcze skutecznie nie zniechęciliśmy swoją postawą lub wymogami.

Będzie nam bardzo miło gościć na „tatami” zarówno dzieci, których prócz treningu wysiłkowego, fizycznego staramy się również kształtować w wielu innych płaszczyznach, kochaną młodzież, która poprzez lata wspólnej pracy udowadnia nam, że odczuwanie dumy z ich postępów nie jest przypadkowe jak i osoby dorosłe, które szukają tradycyjnych form japońskich sztuk walk, pracy nad kondycją, lepszym samopoczuciem i doskonaleniem siebie w pokonywaniu własnych słabości.

Pierwszy raz zaprosiłem chętnych na moje zajęcia w 1996 roku do dojo w Chorzowie, które funkcjonuje cały czas na obiektach MORiS-u. Dziś po raz kolejny serdecznie zapraszam Państwa do udziału w naszych zajęciach we wszystkich sekcjach zlokalizowanych na terenie Śląska oraz Zagłębia.

Ostatni czas odrobinę spowolnił nasze działania więc bardziej musieliśmy skupić się na treningu i przetrwaniu ciężkiego okresu zamiast na rozwoju, ale w tym roku z inicjatywy Senseia Wojtka Tyczki (2 Dan AYF) serdecznie zapraszamy do udziału w treningach w nowo powstałym dojo w Piekarach Śląskich, które jest zlokalizowane na obiekcie Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 86. Bardzo się cieszymy, że pomimo wielu przeszkód oraz trudności losu udało nam się w końcu zapoczątkować zajęcia w nowej lokalizacji.

Kochani,

Od początku września serdecznie zapraszamy naszych dotychczasowych członków klubu bez względu na wiek, a pierwsze treningi w nowym sezonie odbędą się według dotychczasowych harmonogramów zajęć w następujących dniach:

1 września (czwartek) rozpoczynamy sezon w naszych sekcjach w Chorzowie, Katowicach, Zabrze – Helenka, Zabrze – Centrum, Żory,

2 września (piątek) zaczynamy w Bytomiu – Arki Bożka, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu

5 września (poniedziałek) zapraszamy do Bytomia – Stroszek, Czeladzi, Chorzów – grupa dorosła, Mysłowice, Ruda Śląska – Bielszowice

6 września (wtorek) zaczynamy sezon w Rudzie Śląskiej – Bykowina oraz Tychach.

14 września (środa) zapraszamy na inaugurację dojo w Piekarach Śląskich

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy bardzo serdecznie prosić Was o zrozumienie sytuacji, ale w tym roku zostaliśmy zmuszeni podwyższyć opłaty za członkostwo w naszych klubach. Przez ostatnie lata w trakcie trwania pandemii nie chcieliśmy w żaden sposób wykonywać nerwowych ruchów pomimo faktu rosnących cen, a przede wszystkich opłat związanych z wynajmem obiektów treningowych, których czynsz regularnie wzrastał co roku przez ostatni okres. Nie pisaliśmy o tym, ponieważ wszyscy mieliśmy wystarczająco dużo problemów na głowie, a ostatnie 2 lata jak pisałem wcześniej zmusiły nas bardziej do przetrwania tego trudnego czasu co stało się dzięki Państwu. Jak również pisałem o tym pewien czas temu nigdy Wam nie zapomnimy Waszego wsparcia oraz pomocy w najtrudniejszych chwilach i z całego serca w imieniu własnym jak i naszych instruktorów bardzo Wam dziękujemy. Dziś stoimy również przed falą wzrostów czynszów obiektów, w których prowadzimy zajęcia, ponieważ takie sygnały docierały do nas od zarządców już w czerwcu bieżącego roku.

Kochani, my również chodzimy do sklepów spożywczych, również opłacamy rachunki za czynsz, gaz, prąd, wywóz odpadów, paliwo. Również płacimy raty kredytów hipotecznych czy leasingu samochodów. Wiemy, jak zmieniła się relacja tych zobowiązań na przełomie roku i jak może jeszcze ulec pogorszeniu.

Jeśli będziecie Państwo uważali naszą pracę za wartościową dla Was i Waszych dzieci oraz chcieli po raz kolejny skorzystać z oferty naszych zajęć będzie nam bardzo miło i my jesteśmy dla Was przez cały czas.

Od września bieżącego roku opłaty miesięczne (karnet) podzielimy na wpłaty przelewem na konto oraz wpłaty gotówką u instruktora, a składki będą kształtować się następująco:

1 osoba miesięcznie przy płatności przelewem 130 PLN, przy płatności gotówką 120 PLN

2 osoby z rodziny (przelew) 240 PLN, przy płatności gotówką 220 PLN

3 osoby z rodziny (przelew 330 PLN), przy płatności gotówką 300 PLN

Cennik opłat Sekcji w Mysłowicach oraz Sosnowcu mogą się różnić co ustali indywidualnie Sensei Gniewko.

Przy każdej formie płatności wydajemy paragon lub rachunek, ponieważ działalności wszystkich naszych klubów: UKS „EFYA”, Bugeikan, Seidokan, Seiwakan działają zgodnie z prawem RP.

Najmocniej Państwa przepraszamy za te zmiany i licząc na zrozumienie z Państwa strony mamy ogromną nadzieję spotkać się z Wami we wrześniu na macie.

Z nowości prócz inauguracji zajęć w Piekarach Śląskich udało nam się wymienić pokrowce materacy w Bytomiu – Stroszku oraz Rudzie Śląskiej – Bykowinie. W przyszłym roku mierząc siły na zamiary powinna udać się nam naprawa materacy z Zabrza – Centrum i Żor.

Od bieżącego sezonu do wszelkich opłat (z wyjątkiem płatności miesięcznych za zajęcia w Mysłowicach i Sosnowcu) będziemy mieli jedno konto UKS EFYA, na które będzie można dokonywać wszystkie płatności w jednym miejscu co zapewne ułatwi Państwu sprawę przelewów.

W bieżącym sezonie zaplanowaliśmy po raz kolejny cykliczne imprezy takie jak:

- nocki filmowe dla dzieci i młodzieży, (październik 2022 oraz maj 2023)

- mikołajki, (grudzień 2022)

-egzaminy zimowe i letnie, (lutu oraz czerwiec 2023)

- obóz zimowy i letni (styczeń oraz lipiec 2023)

- seminaria EFYA (listopad 2022 oraz maj 2023)

Chcielibyśmy zaprosić do Polski na seminarium któregoś z naszych ulubionych Senseiów z Kanady czy Japonii, ale nie jestem pewny czy z kilku przyczyn bylibyśmy w stanie sprostać organizacji tak dużej imprezy. Pomyślimy nad tym po Nowym Roku.

Niemniej jednak serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a bardziej szczegółowe informacje dotyczące godzin zajęć, zmiany grup, jakichkolwiek innych uzyskacie Państwo bezpośrednio u każdego z naszych instruktorów.

 

Serdecznie Państwa Zapraszamy na zajęcia od września bieżącego roku licząc na Państwa zrozumienie.

Grzegorz Krzywicki

 

 

×

Log in